Sosyal Medya

8Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Heryerchat Heryer Chat

Heryerchat Heryer Chat Merhaba arkadaşlar sanal alemin en kaliteli Sesli chat ve Heryer görüntülü Sohbet Platformuna hoş Geldiniz.

Heryersohbet Sesli chat Kullanıcıların mikrofon Aracılığıyla birbirlerine konuşmasına İmkan veren Speaky Chat alt tabanlı bir sohbet platformudur.

SesliYorum.com Kullanıcılarına Ücretsiz ve Üyelik Almadan Heryer Sesli Chat ve Görüntülü Sohet İmkanı Sunan bir platformdur.

Bu Plarformda Çok Eğlenicek Bol Muhabbet edecek yeni arkadaşlıklar kuracak ve dostluklar kuracaksınız.

Bildiğiniz gibi bu tarz platformlar 2000li yılların başında kurulmuş ve oldukça populerleşmiş platformlarıdr.

Sesli Heryer chat sitemizde ;

Sınırsız Sohbetin tadını çıkartırken,

yeni Arkadaşlıklar,

samimi Dostluklar,

aradığınız erkek arkadaşı,

aradığınız bayan arkadaşı,

kameralı Heryersohbet in keyfini,

ve buna benzer bir çok avantajı hiç bir ücret ödemeden elde edebilecekisniz. bunun İçin yapmanız gereken şeyse sohbetgiriş resimlerinden birisine tıklayıp açılan pencereden bir nick yazıp (örn: Musa, ahmet, burcu, sevda, vb) giriş butonuna tıklamanız.

SesliChat‘eİlkkez giren kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir husus var arkadaşlar Bu tarz platformlar Speakychat alttabanlı olduğu için bir seferliğine   ” Activex ” eklentisini indirip yüklemeniz gerekmektedir. bunu nick girip  girişe tıkladığınızda karşınızdaki uyarı ekranında yapabilir yahut ana sayfada bulunan acitvex indir butonuna tıklayarakta yapabilirsiniz.

Bu ortamı Çok seviceksiniz çünkü bu ortam tamemen ücretsiz ve üyelik almadan aradığınızı bu ortamda bulacaksınız. kalite ve seviyenin adresi olmak için her yeniliği sizlere sunmaktayız, farklıyız, kaliteliyiz ve en önemlisi seviye ve kelitenin birbirinden ayrılmaması gerektiğini düşünüyoruz. sizler içinden en önemli kriterin kalite olduğunuz biliyoruz. günün hersaatinde sitemizi ziyaret eden türkiye ve yurt dışından sitemize giriş yapan binlerce kullanıcı ile bu ortamda bir araya geliceksiniz. eğleniceksiniz ve keyifli zaman geçireceksiniz. çünkü sesliyorum sizlerin aradığı sanal muhabbet ortamını sizlere bedavaya üyelik istemden sunmakta. giriş yaptıktan sonra değişik formattaki bir çok odamızda şu anda online olan ziyaretçilerimiz ile tanışma fırsatınız olucak diler görerek dilerde mikrofonla sesinizi duyurarak muhabbete katılabilirsiniz. hadi hemen giriş resimilerinden birisine tıklayın ve bu eğlenceli ortamda sizde yerinizi alıp sizlere sunduğumuz bir çok avantajdan yararlanmaya başlayın..

Sitemiz İle Alakalı Sorun Şikayet Ve önerilerinizi Sayfamızın Altındaki Yorum Kısmına yazarak bize İletebilirsiniz.Yazar : 633
01 Nis Çar 21:57
291 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar