Sosyal Medya

8Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliChat

SesliChat ücretsiz görüntülü sesli chat fonksiyonu ile yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kazanmak çok kolay.

Dünya'nın neresinde olursanız olun bilgisayar ve laptop larınızdan seslichat odaları içerisine giriş yapabilirsiniz. Her hangi bir ücret ödemeden kayıtsız şartsız yararlanabileceğiniz bu hizmetimizden herkes faydalanabilir.

Yalnız geçen günler insan için sıkıcı olur. Evde veya iş yerinde canınız sıkıldığı zaman yanınızda olacak yeni arkadaşlar bulmak ve onlarlar sesli chat yaparak yalnızlığınıza son verebilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bibirinden farklı sohbet odalarımız ile SesliYorum.Com burada!

SesliChat Odalarına Nasıl Bağlanırım?

Öcelikle görüntülü sesli chat yapabilmek için bilgisayarınızda webcam ve mikrofon bulunması gerekmektedir. Giriş yapacağınız sesli chat sitelerine İnternet Explorer tarayıcısı ile girmeniz gerekmektedir.

İlk defa sesli chat sitelerine giriş yapacak olan kullanıcıların bir defaha mahsus Speakychat Activex java uygulamasını indirip manuel olarak yüklemeniz gerekmektedir. Detaylı anlatım için giriş yardım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

SesliYorum.Com olarak görüntülü sesli chat hizmetinin yanı sıra ücretsiz kayıt olarak sohbet sistemimizin özelliklerindne faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlıklar, dostluklar, yeni birliktelikler ve eğlenceli vakitlerinizi Esesli.Com güvencesi ile geçirmek iiçin acele edin! Canlı chat odaları içerisinde şuanda sizler gibi bir çok bay ve bayan kullanıcı karşılıklı sesli chat yaparak iletişime geçip daha sıcak ve samimi dostluklar elde ediyorlar.

Yazar : 612
20 Ara Cuma 14:09
577 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar